Nawet 250 zł nagrody za konto osobiste Santander Banku Polska! Za założenie Konta Jakie Chcę i aktywność możesz zgarnąć 200 zł, a jeśli skorzystasz z kodu polecającego, to trafi do Ciebie kolejne 50 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja Konta Jakie Chcę z premią do 250 zł (jeśli skorzystasz z kodu polecającego) skierowana jest do nowych klientów banku. Warto zaznaczyć, że regulaminowo definicja nowego klienta różni się od akcji z premią 200 zł i programu poleceń, w którym do zdobycia jest kolejne 50 zł. Aby załapać się na promocję z główną premią nie można posiadać konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 11.05.2019, zaś aby ubiegać się o dodatkowe 50 zł  należy spełnić ten warunek od 01.05.2019.

Jak zgarnąć 250 zł nagrody za konto w SBP?

200 zł za założenie konta i aktywność:

  1. Do 31.05.2020 zaloguj się na dedykowanej stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę. Pamiętaj, aby zaznaczyć wszystkie wymagane zgody marketingowe;
  2. Na zwarcie umowy o konto masz czas najpóźniej do 15.06.2020;
  3. Przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku Polska i w kolejnych 3 miesiącach (lipiecsierpień i wrzesień) spełnij warunki aktywności polegające na:zasileniu konta kwotą co najmniej 1000  oraz wykonaniu przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Aby zgarnąć dodatkowe 50 zł w programie poleceń:

      1. wystarczy, że na etapie składania wniosku wpiszesz kod polecenia otrzymany od obecnego klienta. Również w tym wypadku należy zaznaczyć odpowiednie zgody;
      2. a po uruchomieniu konta do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta spełnij warunek aktywności polegający na zalogowaniu się chociaż raz  w aplikacji mobilnej banku oraz wykonaniu płatności bezgotówkowej lub BLIKiem na kwotę min300 zł.                                                                                                                                                                                                                                                                

Złóż wniosek i weź udział w promocji!


Czas trwania promocji

Promocja trwa od 11.05.2020 do 31.05.2020.

Nagroda

Informację o przyznaniu premii 200 zł otrzymasz najpóźniej do 15.10.2020 na adres mailowy podany podczas rejestracji w promocji. Do 20.10.2020 uzupełnij dane do przelewu nagrody. Sama premia zostanie przekazana do 30.10.2020 na wciąż aktywne konto promocyjne (nie rezygnuj z niego do tego czasu!).

***

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska?

Otwarcie oraz utrzymanie Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska jest bezwarunkowo darmowe!

Utrzymanie karty bankomatowej może jednak kosztować co najmniej nawet 5 zł. Jeśli jednak wykonamy w miesiącu min5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, co nie powinno stanowić problemu jeśli faktycznie z konta oraz karty korzystamy, to opłata wyniesie 3 zł.

Kolejną bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.